Menu
4390
Replay

Replay - Kapuç me logo unisex

Kapuç i palosshme me përzierje të pambukut dhe akrilikut
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Kapuç i palosshëm i bërë nga përzierja e pambukut dhe akrelikut. Ngjyrë e gjelbër. Logo e qëndisur.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURAX4167 {A7059}388
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali50%Pambuk;50%Akrelik
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy