Menu
6990
Replay

Replay - Kasë për karta për femra

Mbajtëse kartash në nuancë kafe të errët, me logo të artë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Relay kasë femrash me ndarje për karta dhe dokumente dhe xhep me zinxhir për para metalike. Kafe e errët. Logo e artë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW5335 {A0283A}1583
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy