Menu
21490
Replay

Replay - Këmishë xhins për femra

Këmishë pambuku me butona dhe xhepa në gjoks
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay këmishë xhins me mëngë të gjata me shpatulla të ulura karakterizohet nga mikro-gërryerjet përgjatë skajeve. Me xhepa në gjoks. Pambuk. Bërë nga xhins 12,5 oz.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW7822 {108 589}009
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy