Menu
14392
Replay

Replay - Mini fustan - hoodie

Fustan oversize fit me kapuç dhe printim të madh logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Bluzë-fustan mini me kapuç. Oversize fit. Printimi Maxi i logos . Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW9076 {21842}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy