Menu
11990
Replay

Replay - Portofol lëkure për meshkuj

Portofol me zinxhir dhe rrip. Përmasat: 11 x 9 x 2 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay portofol i zi prej lëkure delesh për meshkuj. Mbërthim me zinxhir. Varëse me rrip për tu mbajtur rreth dorës. Përmasat: 11 x 9 x 2 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFM5305 {A3201A}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureIndi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy