Menu
9390
Replay

Replay - Portofol lëkure për meshkuj

Portofol me palosje me logo të zezë. Përmasat: 13 x 10 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay portofol i zi për meshkuj prej lëkure delesh. Model i palosshëm me ndarje për para letre dhe metali, karta dhe dokumente. Përmasat: 13 x 10 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFM5306 {A3201A}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureIndi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy