Menu
15490
Replay

Replay - Tuta me lidhse për femra

Tuta me këmbëza shumë të gjata dhe të gjera
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay tuta moderne të gjata me prerje të gjerë. Model ngjyrosjeje të verdhë dhe të bardhë. Pambuk.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW8104A {23696T}010
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy