Menu
29990
Replay

Replay - Xhaketë bomber për femra

Xhaketë ngjyrë ulliri, regular fit

Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Xhaketë bomber për femra me dy xhepa anësor dhe një xhep me zinxhir në mëngë. Mbyllje me zinxhir, regular fit ne etiketë logoje mbrapa.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW7850 {84908}408
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy