Menu
17192
Replay

Replay - Xhinse New Luz për femra

Xhinse pambuku në formë të ngushtë me teknologji Hyperflex
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay New Luz xhinse femrash me teknologji Hyperflex për rehati maksimale. Skinny fit. Pambuk me poliestër dhe elastan të shtuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURWH689 {661 E05}007
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali85%Pambuk;10%Poliestër;5%Elast
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy