Menu
17990
Replay

Replay - Xhinse për femra të gjera nga fundi

Newluz xhinse me gjatësi të plotë ngjyrë blu e mesme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Newluz xhinse femrash formë zile në fund me këmbëza të gjata të plota. Hije blu e mesme e xhinsit. Pambuk, modal dhe poliestër.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURWLW689 {69D 623}009
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali72%Pambuk;21%Modal;5%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy