Menu
5634
Superdry

Superdry - Hoodie për femra të zeza

Essential Bluzë me kapuç dhe xhep përpara me dy anë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Essential Hoodie relaxed fit për femra. Xhep përpara me dy anë. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW2012049A-02A
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali76%Pambuk;24%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain