Menu
7995
Timberland

Timberland - Atlete gri për meshkuj

Atlete të thurura me peshë të lehtë Winsor Trail në pëlhurë ReBOTL™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete të thurura të lehta Timberland Winsor Trail të bëra nga pëlhurë e qëndrueshme ReBOTL™. Shkumë GreenStride™ e bërë nga kallam sheqeri dhe eko-gome. Sholle OrthoLite® të lehta dhe me ajrosje.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA5WDC
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil;