Menu
7495
Timberland

Timberland - Atlete për meshkuj blu deti

Maple Grove Knit atlete me tekstil ReBOTL™ në pjesën e sipërme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete Timberland Maple Grove Knit për meshkuj me majë të sheshtë ngjyrë blu me thembra të bardha. Pjesa e sipërme dhe veshja me pëlhurë të qëndrueshme ReBOTL™.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA285N
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil/Lëkurë;