Menu
7495
Timberland

Timberland - Atlete për meshkuj me ngjyrë ulliri

Atlete Maple Grove me majë të sheshtë dhe me pjesën e sipërme prej tekstili ReBOTL™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete Timberland Maple Grove me ngjyrë të lehtë ulliri e me shuall të bardhë. Pjesa e sipërme dhe veshja me pëlhurë të qëndrueshme ReBOTL™.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA5PPC
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil/Lëkurë;