Menu
15990
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Atlete lëkure për meshkuj

Cleated Atlete me taban 3 cm të trashë dhe panele me teksturë të përzier
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Tommy Hilfiger Cleated Atlete lëkure të zeza me logo të dukshme me flamur me taban të bardhë 3 cm të trashë dhe panele me teksturë të përzier, me lidhse.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM01168-BDS
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands