Menu
8094
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Atlete lëkure për meshkuj

Basket Premium atlete të ulëta me pjesën e sipërme të shpuar
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete lëkure për meshkuj në ngjyrë jeshile dhe të bardhë, Tommy Hilfiger Basket Premium. Pjesa e sipërme e shpuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM01216-MBG
MarkëTommy Hilfiger
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Koža;