Menu
17390
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Atlete të sheshta për meshkuj

Atlete të zeza me detaje të verdha dhe taban paksa i ngritur
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger atlete meshkujsh të ulta me taban pak të ngritur. Ngjyra e zezë me detaje të verdha. Lidhse në të gjithë pjesën e sipërme.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM01138-ZFM
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali90%Lëkurë;10%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands