Menu
11990
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Espadrille lëkure për meshkuj

Këpucë slip-on me astar pambuku dhe taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger espadrille për meshkuj kamoshi me astar pambuku. Taban i sheshtë. Ngjyra ulliri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHFM0FM04984-MSD
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali90%Lëkurë10%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands