Menu
16990
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Loafers lëkure për meshkuj

Loafers ngjyrë blu e errët me majë të rrumbullakosur dhe taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Loafers lëkure ngjyrë blu e errët për meshkuj. Thëmbra të rrumbullakosura dhe taban I sheshtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHFM0FM04998-DW5
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureIndi
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands