Menu
19990
UGG

UGG - Atlete të trasha për meshkuj

Remix atlete tëulta me taban ekstra të ngritur
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
UGG Remix atlete tëulta për meshkuj me taban ekstra të ngritur. Ngjyra e zezë, gri dhe e kuqe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUUG1152960-GCRG
MarkëUGG
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali75%Lëkurë;22%Tekstil;3%Sinteti
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerDECKERS OUTDOOR CORP USA