Menu
12990
UGG

UGG - Pantofla leshi për meshkuj

UGG Scuff Pantofla me pjesen e siperme kamoshi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
UGG Scuff shapka shtëpie për meshkuj. Thurje leshi UGGpure™. Pjesa e sipërme dhe tabani prej lëkure kamoshi. Ngjyra kafe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUUG1101111-CHE
MarkëUGG
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë;Lesh
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerDECKERS OUTDOOR CORP USA