Menu
22490
HUGO BOSS

BOSS - Atlete bezhë dhe të bardha për meshkujsh

EVO_Slon_knsd atlete të ulta me pjesën e sipërme të thurur
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
BOSS EVO_Slon_knsd atlete meshkujsh ngjyrë bezhë dhe të bardhë me fund tabani blu. Pjesa e sipërme e thurur.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50498904 104
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland