Menu
25990
HUGO BOSS

BOSS - Atlete të trasha për meshkuj

Levitt_Runn_hsdny atlete të ulta në një kombinim të ngjyrave të errëta, kafe dhe bezhë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Levitt_Runn_hsdny atlete të ulta në një kombinim të ngjyrave të errëta, kafe dhe bezhë. Taban i trashë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50517364 463
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureLaos
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland