Menu
14694
HUGO BOSS

BOSS – Atlete për meshkuj ngjyrë kafe

Atlete Jonah_Runn_sdtx me qafë të ulët me sholla të jashtme me kontrast
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atletet ngjyrë kafe të BOSS Jonah_Runn_sdtxmen, me taban të bardhë dhe detaje të zeza. Logo e vogël.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50498907 241
MarkëBOSS
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj