Menu
10995
HUGO BOSS

BOSS – Atlete për meshkuj ngjyrë kafe

Jonah_Runn atlete me qafë të ulët dhe me logo të vogla
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
BOSS Jonah_Runn Atlete e sheshtë për meshkuj në ngjyrë kafe, me detaje gri. Logot e vogla.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50493220 268
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;