Menu
12245
HUGO BOSS

BOSS – Atlete të zeza për meshkuj

Parkour-L_Runn atlete me qafë të ulët dhe me detaje të kontrast
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
BOSS Parkour-L_Runn atlete të zeza për meshkuj me detaje jeshile të ndezura. Sholla të jashtmetë bardha.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50493222 001
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Poliestër;