Menu
Calvin Klein

Calvin Klein - Çanta e zezë për femra

Business Tote çantë me logo me doreza dhe rrip. Përmasat: 29 x 23 x 15 cm.
Jashtë stokut
Detajet
Calvin Klein Business Tote çantë mesatare me logo elegante e zezë. Doreza dhe rrip supi. Përmasat: 29 x 23 x 15 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611890-0GJ
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands