Menu
14990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë bezhë për femra

Çantë me monogram me një ndarje dhe me një xhep. Përmasat: 21.5 x 16.5 x 5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë bezhë për femra me dizajn me monogram. Një ndarje me një xhep. Përmasat: 21.5 x 16.5 x 5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611926-PEA
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands