Menu
17990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë krem për femra

Çantë e vogël me kapak të palosshëm, me dorezë dhe zinxhir. Përmasat: 24 x 17 x 7 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë krem ??për femra me kapëse monogrami. Modeli i palosshëm. Doreza dhe zinxhiri. Përmasat: 24 x 17 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611755-PC4
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali83%Poliestër;17%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands