Menu
14990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë supi për femra

Çantë e palosshme me rrip të shkurtër dhe të gjatë. Përmasat: 26.5 x 14 x 6 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein çantë femrash me rrip të shkurtër dhe të gjatë për tu mbajtur rreth trupit ose mbi sup. Modeli i palosshëm. Ngjyra e bardhë. Përmasat: 26.5 x 14 x 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611928-YAF
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands