Menu
11990
Calvin Klein

Calvin Klein - Mini çantë për femra

Çantë me kapak me monogram, me zinxhir dhe rrip. Përmasat: 18 x 12 x 4 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë bezhë me zinxhir dhe monogram argjendi. Mund të mbahet në dorë ose mbi supe. Përmasat: 18 x 12 x 4 cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611989-PC4
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali78%Poliestër;22%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands