Menu
8490
Calvin Klein

Calvin Klein - Rroba banje për meshkuj

Rroba banje me gjatësi mesatare dhe me lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein pantallona të shkurtra plazhi për meshkuj me gjatësi mesatare. Lidhse për shtrëngim dhe llastik me logo mbrapa. Ngjyrë ulliri. Modeli ka veshur masën M.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKKM0KM00945-PLI
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands