Menu
6490
Calvin Klein

Calvin Klein - Rroba banje për meshkuj me printim

Tuta të shkurtra plazhi me bel elastik dhe lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein rroba banje meshkujsh me printim në nuanca gri dhe të zeza. Rrjetë dhe lidhse rreth belit. Modeli ka veshur masën M.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKKM0KM00968-0GL
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureSri-Lankë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands