Menu
8490
Calvin Klein

Calvin Klein - Tuta të shkurtra për meshkuj

Tuta të shkurtra për çdo ditë, me bel elastik dhe lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein Tuta të shkurtra meshkujsh rozë me bel elastik dhe lidhse. Një model për çdo ditë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKJ30J325133-TF6
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands