Menu
11390
Guess

Guess - Atlete meshkujsh të zeza

Fano atlete të sheshta për çdo ditë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Fano atlete meshkujsh të zeza dhe taban me logo te bardhë. Model i ulët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGFMJFAN ELE12 BLACK
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali53%Lëkurë;34%Poliestër;13%Poli
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy