Menu
13190
Guess

Guess - Çanta e zezë për femra

Çanta Marieke Mini me dorezë dhe zinxhir. Përmasat: 12 x 18 x 8 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Giess Marieke Mini Hobo çantë supi me dorezë dhe zinxhir. Ngjyra e zezë. Logo të stampuara 4G. Përmasat: 12 x 18 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWQM92 29730 BLO
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy