Menu
16990
Guess

Guess - Çanta femrash me efekt gjarpri

Ginevra Elite Society çantë me doreza të dyfishta dhe rrip. Përmasat: 29 x 21 x 12 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Ginevra Elite Society çantë femrash gjarpër në nuancë bezhë-gri. Doreza të dyfishta dhe rrip. Varëse me logo. Përmasat: 29 x 21 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWKB87 34060 TAU
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerGuess Europe sagl Italy