Menu
Guess

Guess - Çantë blu për femra

Iwona çantë me dorezë të shkurtër dhe rrip. Përmasat: 29 x 19 x 12 cm
Jashtë stokut

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Iwona çantë femrash bojë qielli. Dorezë e shkurtër dhe rrip. Përmasat: 29 x 19 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWVG93 09130 SKB
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerGuess Europe sagl Italy