Menu
18590
Guess

Guess - Çantë e zezë për femra

Jena Elite Luxury çantë me logo, doreza dhe rrip. Përmasat: 30 x 23 x 11 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Jena Elite Luxury çanta femrash me logo të zezë me varëse. Doreza dhe rrip. Përmasat: 30 x 23 x 11 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWPG92 20060 BLO
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy