Menu
15590
Guess

Guess - Çantë mini elegante formë bucket

Çantë argjendi Lua me zirkon, përmasat: 15 x 15 x 10 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Lua mini çantë elegante formë kove me zinxhir. Ngjyrë argjendi dhe zirkone. Përmasat: 15 x 15 x 10 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWRY92 05750 SIL
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerGuess Europe sagl Italy