Menu
23990
HUGO

HUGO - Atlete gri për meshkuj

Blake_Tenn_sdna atlete të sheshta me pjesën e sipërme prej lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Blake_Tenn_sdna atlete për meshkuj të bëra prej kamoshi të butë dhe lëkure të lëmuar. Ngjyra gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50510214 064
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland