Menu
20490
HUGO

HUGO - Atlete me logo për meshkuj

Kane_Runn_mono2 atlete të ulta me taban të ngritur EVA dhe gome
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Kane_Runn_mono2 atlete me logo për meshkuj ngjyrë të zezë. Model i ulët. Taban EVA dhe gome.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50517257 001
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland