Menu
12245
HUGO

HUGO - Atlete për meshkuj me majë të lartë

Atlete Kilian-Hito me vrima, në ngjyrë të zezë dhe të kuqe
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete për meshkuj HUGO Kilian-Hito me taban të sheshtë e me majë të lartë. Pjesa e sipërme e shpuar. Një kombinim i zi me të kuqe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50485759 640
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali60% poliestër; 40% poliuretani