Menu
15990
HUGO

HUGO - Çantë ciklaminë për femra

Bel Çantë me një ndarje me zinxhir dhe rrip logoje. Përmasat: 21 x 14 x 6 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Bel çantë me zinxhir femrash në ngjyrë fuksia. Logo në rrip dhe përpara. Një model për në sup. Përmasat: 21 x 14 x 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50513090 652
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali62%Poliuretan;30%Poliestër;8%P
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland