Menu
14490
HUGO

HUGO - Çantë turkeze për femra

Sivir çantë me doreza të dyfishta dhe rrip. Përmasat: 24 x 15 x 10 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
HUGO Sivir çante femrash turkeze me logo. Doreza të dyfishta dhe rrip. Përmasat: 24 x 15 x 10 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50516927 467
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali60%Poliuretan;40%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland