Menu
26792
HUGO

HUGO - Fustan midi me pala

Kasera-1 fustan viskozë regular fit me mëngë të gjata dhe jakë të lartë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Kasera-1 fustan midi me pala me rrip stil kravate. Mëngë të gjata dhe jakë të lartë. Viskozë e imët. Ngjyrë blu e hapur me printim zinxhiri. Rekomandohet pastrim kimik me shenjën P.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50515220 982
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Viskozë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureIndi
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland