Menu
27990
HUGO

HUGO - Fustan midi thurje me vija

Simbly fustan slim fit me mëngë të shkurtra me dekolte V
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Simbly fustan midi thurje me vija, slim fit me të çarë anash. Mëngë të shkurtra dhe dekolte V. Lidhse rreth belit, me logo metalike. Viskozë dhe një përqindje e vogël poliesteri. Ngjyra e bardhë. Udhëzime kujdesi: lajeni me ujë të ftohtë me numër të reduktuar rrotullimesh, pa zbardhues, mos e thani në tharëse, hekuroseni në temperaturë të ulët. Pëlhura nuk është e përshtatshme për pastrim kimik.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50514287 102
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali70%Viskozë;30%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBullgari
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland