Menu
11193
HUGO

HUGO -Hoodie me printim për meshkuj

Dammico Hoodie pambuku relaxed fit me printim në pjesën e përparme dhe të pasme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Dammico Bluzë relaxed fit për meshkuj me printim para dhe mbrapa. Kapuç. Pambuk. Ngjyra e zezë. Udhëzime për kujdesin: lajeni butësisht në makinë në 30°C,pa zbardhues, mos e thani në tharse. Hekurosni në temperaturë të ulët. Pëlhura nuk është e përshtatshme për pastrim kimik.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50509184 001
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Pambuk;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufacturePortugali
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland