Menu
12490
HUGO

HUGO - Hoodie rozë për femra

Daneti_B hoodie crop-slim fit me kapuç me zinxhir
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Daneti_B Hoodie i shkurtër për femra me kapuç dhe zinxhir. Ngjyra rozë. Pambuk me elastan. Udhëzime për kujdesin: lajeni në ujë të ftohtë, pa zbardhues, mos e thani në tharëse, hekurosni në temperaturë të ulët. Pëlhura nuk është e përshtatshme për pastrim kimik.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50511473 699
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali95%Pambuk;5%Elastan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland