Menu
9192
Superdry

Superdry - Xhaketë me zinxhir për femra

Xhakete sportive relaxed fit i bërë nga një përzierje pambuku dhe poliesteri
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry xhaketë sportiv për femra me zinxhir dhe kapuç. Relaxed fit. Përzierje pambuku dhe poliesteri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW2012063A-MHI
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali48%Poliestër;47%Pambuk;5%Elast
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain